opec
09 مهر 1401 - 13:40

گل‌محمدی: آل‌کثیر عضوی از تیم ماست و مدیون او هستم/ آمادگی کمک به تیم ملی را داریم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس اعلام کرد، این باشگاه آمادگی کمک به تیم ملی فوتبال کشورمان را دارد و در این مورد حتی با کارلوس کی‌روش هم گفت‌وگو کرده است.

- اخبار ورزشی -به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل تراکتور در هفته هفتم لیگ برتر اظهار داشت: در مورد بازی صحبت خاصی ندارم، به جهت اینکه حال‌ دل‌مان خوب نیست. در این روزهای تلخ و روزهایی که همه مردم ما ناراحت هستند صحبت در مورد فوتبال هیچ فایده‌ای ندارد. زمانی که حال دلت خوب باشد فوتبال می‌چسبد، ولی واقعاً در شرایطی که وجود دارد نمی‌توانم زیاد در مورد بازی صحبت کنم. هم بازی بدون تماشاگر است و هم در روزهایی هستیم که اکثر مردم با توجه به اتفاقاتی که افتاده ناراحت هستند.

خبرگزاری تسنیموی افزود: با بچه‌ها هم صحبت کردم و امیدوارم با بازی که انجام می‌دهیم حال دل‌شان را خوب کنیم. در مورد بحث فنی نمی‌توانم صحبتی کنم. عزادار همه عزیزانی هستیم که از دست‌مان رفتند. چه نیروهای پلیس و چه جوانانی که در این روزهای جان‌شان را از دست دادند. همه آنها بچه‌های ایران و این آب و خاک هستند. صحبت کردن در مورد فوتبال در این روزها هیچ اهمیتی ندارد. امیدوارم این مسائل و مشکلات هر چه زودتر برطرف شود و بتوانیم به روزها و زندگی عادی خودمان بازگردیم.

گل‌محمدی راجع به بدون تماشاگر شدن بازی مقابل تراکتور و اعتراض سرخپوشان به رأی کمیته انضباطی، تصریح کرد: این بحث‌ها مدیریتی است. قطعاً‌ ما هم اعتراض داشتیم به این رأی که واقعاً‌ عجیب و غریب بود. هیچکس متوجه نشد که دلیل این رأی چه بود. ما اصلاً در آن شهر (تبریز) هواداری نداشتیم که محروم شویم. به نظرم این سؤال را باید از کمیته انضباطی پرسید.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به سؤالی درباره پیشنهاد کارلوس کی‌روش برای اینکه بازیکنان بعد از بازی‌های لیگ دو روز در اختیار تیم ملی باشند، گفت: من با آقای کی‌روش صحبت کردم. هر کمکی از دست ما بر بیاید برای تیم ملی انجام می‌دهیم. باشگاه ما این آمادگی را دارد که برای راحتی تیم ملی، بازیکنان و اردوها هر کمکی باشد انجام دهیم.

وی درباره آخرین وضعیت عیسی آل‌کثیر و اینکه گفته شده حضور او در تمرینات بدون اجازه باشگاه بوده است، تصریح کرد: از نظر من آل‌کثیر عضوی از تیم ماست. درست است قراردادی با ما ندارد، ولی با توجه به اتفاقی که برای او در تیم ما افتاد، من شخصاً مدیون او هستم و هر کمکی از دستم بربیاد برای او انجام می‌دهم. او این روزها هم اختصاصی تمرین می‌کند و تا نیم‌فصل این روند را ادامه خواهد داد. ان‌شاءالله بعد از نیم‌فصل هم در مورد این مسائل صحبت می‌کنیم.

گل‌محمدی در مورد حاشیه‌هایی که پس از پیروزی سرخپوشان در بازی قبل مقابل نفت مسجدسلیمان به وجود آمد و ادعای مدیرعامل این باشگاه مبنی بر حضور پیروانی در رختکن داوران، توضیح داد: خیلی از آن ماجرا گذشته است. اتفاقاتی که آنجا افتاد، اصلاً در شأن فوتبال ایران نبود. در هر صورت شروع آن اتفاقات هم به خاطر چمن بلند ورزشگاه بود. وقتی با ناظر بازی صحبت کردیم او هم تأیید کرد که چمن چند روز است کوتاه نشده. بحث از آنجا شروع شد. اگر چمن ورزشگاه عادی بود شاهد این مسائل نبودیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس راجع به آخرین وضعیت شیخ دیاباته نیز گفت: خدا را شکر شرایطش خوب است. فکر می‌کنم از هفته بعد به جمع ما اضافه می‌شود. فعلاً شرایطش نسبت به چیزی که فکر می‌کردیم بهتر بوده است و از چند روز دیگر به تمرینات ما اضافه می‌شود.

ساعت دیدار پرسپولیس - تراکتور تغییر کرد

ساعت دیدار پرسپولیس - تراکتور تغییر کردگل‌محمدی در ادامه درباره شرایط تیم تراکتور خاطرنشان کرد: قهرمانی در لیگ هدف اصلی ماست. تراکتور هم در دو هفته اخیر که پیروز شده است. به نظرم شرایط روحی و روانی این تیم بهتر شده است. من تراکتور را تیم خیلی خوبی دیدم. قطعاً بازی سختی برای ما خواهد بود و ان‌شاءالله بتوانیم با یک برد هواداران‌مان را خوشحال کنیم.

وی در پایان یادآور شد: در آخر صحبت‌هایم می‌خواهم در مورد یک آدم معلوم‌الحالی که در مورد فوتبال صحبت می‌کند و به خودش اجازه می‌دهد در تریبونی که در اختیار دارد در مورد پوشش همسر من صحبت کند، حرف بزنم. او همانطور که گفته شد سخنگوی هیچ بخشی از حاکمیت نیستند و غلط اضافی کرده در مورد این مسائل صحبت کرده است. این آخرین بار باشد که در مورد فوتبال و راجع به همسران فوتبالیست‌ها صحبت می‌کند. او باید حواسش جمع باشد و نباید این اتفاق بیفتد. اگر یک بار دیگر در مورد فوتبالیست‌ها صحبت شود، اتفاقات بدی برای او خواهد افتاد. من این هشدار را به او می‌دهم و از او می‌خواهم که دیگر از این غلط‌های اضافی نکند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 762486