opec
31 شهریور 1401 - 20:10

کاروان تجهیزات آموزشی راهی مدارس استان سمنان شد+تصویر و فیلم

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان سمنان گفت: امروز و در آیینی نمادین کاروان تجهیزات آموزشی راهی مدارس مناطق محروم و کم برخوردار استان سمنان شد.

- اخبار استانها -امیرحسین قزوینیان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در سمنان، امسال مبلغ 60 میلیارد ریال تجهیزات هنرستانی از محل اعتبارات ملی بین سطح هنرستان فنی و حرفه‌ای و کار و دانش سطح استان سمنان توزیع شده است.

سمنانسمنانسمنانوی خاطرنشان کرد: تجهیزات تخصصی و برای رشته‌های مکانیک، خودرو، الکترونیک، برق صنعتی، معماری ساختمان، طراحی و دوخت، رایانه، گرافیک، تربیت کودک، انیمیشن و تأسیسات است.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان سمنان افزود: مبلغ 35 میلیارد ریال تجهیزات آموزشی و کمک‌آموزشی برای بازگشایی مدارس شامل 2000 قلم شامل 25 نوع تجهیزات آموزشی به مناطق محروم استان اعزام شد.

قزوینیان تصریح کرد: این اقلام آموزشی شامل میز و نیمکت دانش‌آموزی، رایانه، میز و صندلی آموزگار، تخته سبز و سفید، کمد کتابخانه، صندلی سایت کامپیوتر، میز کامپیوتر، پرینتر، فتوکپی و دیتا پروژکتور در تمامی مدارس استان توزیع شده است.

وی خاطرنشان کرد: مبلغ 50 میلیارد ریال تجهیزات بابت هوشمند سازی اعم از رایانه و نمایشگر تعاملی نیز در حال خریداری است که به‌زودی و احتمالاً در هفته آینده در سطح مدارس استان توزیع می‌شود.

زنگ شکوفه‌ها در بیش از هزار مدرسه استان بوشهر نواخته شد

زنگ شکوفه‌ها در بیش از هزار مدرسه استان بوشهر نواخته شدکلاس اولی‌ها امروز به مدرسه رفتند

کلاس اولی‌ها امروز به مدرسه رفتند25هزار نوآموز کردستانی نخستین روز حضور در مدرسه را تجربه کردند

25هزار نوآموز کردستانی نخستین روز حضور در مدرسه را تجربه کردندمدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان سمنان اضافه کرد: رفع مشکلات و محرومیت‌زدایی و ایجاد نشاط در مناطق کم برخوردار مهم‌ترین هدفی است که با اعطای این تجهیزات آموزشی دنبال شده است.

قزوینیان افزود: چون دوسالی بازگشایی مدارس عقب افتاده بود امسال تلاش شد به بهترین نحو در خدمت دانش آموزان و معلمان باشیم.

انتهای پیام/363

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 752141